Sportovní výlet 6.A na Kladně Tisk E-mail

Areál Sletiště Kladno - Lanové centrum a Aquapark Kladno

Výlet 6. A s programem Země-Vzduch-Voda

Žáci 6. A napsali:

Včera jsme byli se třídou na školním výletě v Kladně. Jeli jsme do lanového centra a aquaparku. Nejdříve nás dvě instruktorky provedli přípravou k lezení na cvičných lanech. Ve výškách na lanech a překážkách jsme se hodně báli, že spadneme a výšky. Po několika překážkách jsme si zvykli a začalo nás to bavit. Některé překážky byly nepříjemné, ale zvládli jsme to. Na poslední překážce jsme si užili jízdu na laně, ale jednomu spolužákovi trvalo dlouho než jsme ho přemluvili, aby sjel. Když jsme to „dali“, tak někteří využili čas a jezdili na bruslích v areálu.

Před 13 hodinou jsme přešli do aquaparku, kde jsme si to také moc užili. Jezdili jsme na skluzavkách, tobogánech a nechali se unášet divokou řekou. Většina z nás si vyzkoušela trychtýř a to bylo fakt „hustý“. Po vykoupání jsme se najedli a vyrazili domů. Celý výlet se nám moc líbil a bylo to super.

Aktualizováno ( Pátek, 19 červen 2015 )

2009.jpg