Když chceš, tak to dokážeš Tisk E-mail

Čtvrtek 14. 5. 2015

Kulturní představení na sále školy v probramu Prevence: Radek Banga z Gipsy.cz pro 3. až 9. třídu

Program s názvem Když chceš, tak to dokážeš!

Hudební program zaměřený na PREVENCI RIZIKOVÉHO CHOVÁNÍ úspěšně probíhá již od r. 2011, kdy vznikl pod záštitou zmocněnkyně vlády ČR pro lidská práva Moniky Šimůnkové. Radoslav "GIPSY" Banga se s žáky podělil o svůj osobní příběh i své zkušenosti a motivuje je k aktivnímu a smysluplnému životu bez násilí, konzumace drog, xenofobie, rasismu, intolerance, agrese, kriminality a dalších variant rizikového chování.

Chtít, věřit, konat!

Vlaďka Kaulerová Vaňková napsala:

Ve čtvrtek 14. května navštívil ZŠ Mšeno se svým programem „Když chceš, tak to dokážeš“ zpěvák Radek Banga (Gipsy.cz). Jeho vystoupení se týkalo prevence sociálně patologických jevů a bylo založeno především na zpěvákově vlastním osudu. Bezprostředně podaný strhující příběh žáky natolik vtáhl do děje, že ani nevnímali čas. Radek Banga zvládl poutat pozornost téměř 200 dětí plných 120 minut, což je výkon, který se mnohdy nepodaří ani zkušenému pedagogovi. Na tuto „one man show“ bych šla klidně ještě jednou.

Aktualizováno ( Pondělí, 29 červen 2015 )

skola_kvet2.jpg