Hlavní stránka arrow Aktuality + foto arrow Archiv - šk. rok 2014/2015 arrow Prevence rizikových jednání - besedy

Prevence rizikových jednání - besedy Tisk E-mail
Napsal Mgr. Hana Nečasová

28. - 29. 1. 2015

Cyklus besed pro 6. až 9. ročník - Prevence rizikových jednání a Právní vědomí

Rozpis besed:

Středa 28. 1.:

1. - 3. hod. - 6. A - PaeDr. Zdeňka Kašparová

4. - 6. hod. - 6. B - PaeDr. Zdeňka Kašparová

1. - 3. hod. - 8. tř. - JUDr. Karel Kašpar

4. - 6. hod. - 9. tř. - JUDr. Karel Kašpar

Čtvrtek 29. 1.:

2. - 3. hod. - 9. tř. - PaeDr. Zdeňka Kašparová

4. - 5. hod. - 8. tř. - PaeDr. Zdeňka Kašparová

1. - 3. hod. - 7. tř. - JUDr. Karel Kašpar

PaedDr. Zdeňka Kašparová - interaktivní program „Primární protidrogové prevence a problematika rizikového chování + Klima třídy“ - pro žáky 2. stupně.

JUDr. Karel Kašpar - přednáška a beseda „Právní vědomí a trestní odpovědnost“ - pro 7. a 9. ročník základní školy.

28.1. - 29.1. k nám opět po roce zavítali PaedDr. Zdeňka Kašparová a JUDr. Karel Kašpar, kteří se zabývají pedagogikou, psychologií a právním poradenstvím. Formou přednášky se žáci 8. a 9.ročníku seznámili s právy a povinnostmi souvisejícími s dosažením 15. roku věku, diskutovali na téma: Moje profese, moje budoucnost a řešili vztahy ve třídním kolektivu.
Žáci 6. a 7. ročníku prošli několikahodinovým programem „Prevence rizikového chování“, kde se dozvěděli informace o rizicích, účincích a důsledcích nadměrného pití alkoholu, energetických nápojů, kouření cigaret. Dále se zabývali problémy vrstevníků, vztahy v třídním kolektivu, tvorbou skupin ve třídě apod.

Mgr. Hana Nečasová

Aktualizováno ( Neděle, 01 únor 2015 )

1928.jpg