Šikovné ruce Tisk E-mail
Napsal Mgr. Vladislava Kaulerová - Vaňková

Ve školství občas žehráme na slabou spolupráci s rodiči. Často se nám zdá, že se zapojují málo do dění ve škole. Přitom jsme sami rodiče a víme, jak může být někdy těžké skloubit vše ke spokojenosti naší i ostatních.
Je proto milým překvapením, že novinka letošního roku - kroužek Šikovné ruce - se setkala s nebývalým zájmem nejen dětí, ale i maminek. Podstata tohoto kroužku totiž spočívá právě v aktivní spolupráci s rodiči, zatím tedy maminkami, i když šikovným tatínkům se rozhodně nebráníme. Každé středeční odpoledne stoupají po schodech do výtvarného ateliéru ZŠ Mšeno maminky s dětmi, aby pod vedením Bc. Milady Křížové předvedly svůj um a následně jej předaly dál.
Šikovné ruce vytvářejí originální věcičky většinou dekorativního charakteru. A my slibujeme, že všechny tyto úžasné polštářky, šály, náramky, šperky a další ozdoby si budete moci koupit na tradičním vánočním jarmarku ZŠ Mšeno, který se koná 4. 12. 2014.

Aktualizováno ( Úterý, 11 listopad 2014 )