Menu Content/Inhalt

Šk.rok 2019/2020

Změny obsahu

Akreditovaný seminář EVVO Tisk E-mail
Napsal Ing. Daniela Sobotková   

V úterý 16. 9. proběhl v naší škole akreditovaný seminář pro učitele Management enviromentální výchovy: nástroje a indikátory.

Organizoval ho Klub ekologické výchovy v rámci projektu Středočeského kraje „Vzdělávání pedagogických pracovníků v oblasti managementu udržitelného rozvoje ve školách regionu“. Garantem semináře byla Doc. PaedDr. RNDr. Milada Švecová CSc. předsedkyně Klubu ekologické výchovy.

Školou a jejími aktivitami účastníky provázela p. ředitelka Mgr. Jiřina Trunková a koordinátorka ekologické výchovy Ing. Daniela Sobotková. Naše škola byla vybrána jako dějiště semináře již na jaře, kdy jsme obdrželi titul Škola udržitelného rozvoje Středočeského kraje.

Škola udržitelného rozvoje

 
< Předch.   Další >
A+ | A- | Reset

Ankety

Naše škola

2009.jpg

Počet přístupů od 1.1.2008

Přístupů: 4545817
designed by www.madeyourweb.com