Dopravní soutěž na Mělníku Tisk E-mail
Napsal Mgr. Jaroslav Kůtek

Dopravní soutěž mladých cyklistů

Čtveřice Anna Machová, Clara Najmanová, Jan Heidler a František Vít nás v úterý 29. dubna 2014 reprezentovala v okresním kole Dopravní soutěže mladých cyklistů v Mělníku.

Po rozpačitém úvodu v podobě pravidel silničního provozu přešlo družstvo k obávané zdravovědě, kde zejména děvčata excelovala a tato část soutěže se družstvu povedla nejvíce. Spoustu zbytečných chyb pak soutěžící předvedli v jízdě na dopravním hřišti a v závěrečné jízdě zručnosti obstál pouze Honza Heidler. Při vyhlašování výsledků jsme mnoho neočekávali, a proto jsme byli překvapeni a nadšeni ze skvělého 2. místa. První místo a postup do krajského kola nám utekl jen o pár trestných bodů. Příští rok si pojedeme pro vítězství.

Fotoalbum i s videozáznamy ze soutěže

skola_kvet2.jpg