Lyžařský ozdravný pobyt 2014 Tisk E-mail
Napsal Mgr. Hana Nečasová

Lyžařský ozdravný pobyt 2014

INFORMACE před odjezdem

Ve dnech 2. 2. - 7. 2. 2014 jsme již tradičně absolvovali lyžařský a snowboardový pobyt v Jizerských horách.

Po příjezdu na chatu „Ruzyně“ nás srdečně uvítali majitelé chaty.

Bohužel, už když jsme odjížděli ze Mšena, jsme věděli, že na sjezdovce u chaty je málo sněhu. Proto jsme museli chodit o trochu výše na sjezdovku „U Čápa“. Bylo to sice složitější, ale zvládli jsme to celkem obstojně. Lyže a některé snowboardy nám pan Roman vozil až ke sjezdovce, abychom je nemuseli nosit do kopce.

První dva dny nám počasí přálo, i sluníčko na nás vykouklo. Ovšem poslední dny se počasí pokazilo a začala být mlha, ale ani to nám náladu nezkazilo.

Každý večer si pro nás dospělí připravili různé hry, ovšem nejlepší hru vymyslel nový instruktor Vašek. Moc jsme se u ní pobavili.

Ve čtvrtek dopoledne jsme si chtěli trochu odpočinout od lyžování (snowboardingu), a proto jsme připravili pro ostatní tzv. „Šipkovanou“. V této hře měly ostatní děti za úkol jít po šipkách a plnit zadané úkoly. Doufáme, že se jim to líbilo. Odpoledne se někteří z nás podívali do muzea Járy Cimrmana. Také jsme se rozhlédli z rozhledny stojící hned vedle muzea.

V pátek jsme si zabalili bágly a vyrazili k domovu, kde na nás čekali rodiče.

Moc se nám tam líbilo a doufáme, že příští rok si to zase užijeme.

Holky ze 7. třídy

Další foto na FACEBOOKu školy ...

Aktualizováno ( Úterý, 18 únor 2014 )

2009.jpg