Hlavní stránka arrow PROJEKTY arrow Přímý nákup č. 4 a 5

Přímý nákup č. 4 a 5 Tisk E-mail

Veškeré nákupy v závěru projektu vyplynuly z potřebnosti dovybavit školu tak, aby bylo zajištěno plné a efektivní využití pořízených výstupů projektu - vzdělávací materiály v digitální i tištěné podobě, které  budou takto bezproblémově zařazovány do výuky.

Veškeré nákupy jsou spojeny s realizací projektu a souvisejí s projektovým záměrem.

Přímý nákup č. 5

Pracovní poradou 25. 10. 2013 byl odsouhlasen přímý nákup přenosného dataprojektoru pro využití vzdělávacích materiálů v učebně Vt, kde starý dataprojektor již neposkytuje vhodné podmínky – rozhodnutí z pracovní porady z 18. 10. 2013 a pořízení 2 počítačů (jeden do učebny Vv – možnost využití DUMů přímo v učebně Vv a druhý do učebny Vt k obsluze dataprojektoru při použití DUMů nejen v hodinách ICT) - rozhodnutí z pracovní porady z 18. 10. 2013

Byl proveden průzkum trhu pro orientaci v nabídkách a cenách, zaměřen na parametry, recenze. Především bylo sledováno určení pro stolní a přenosné účely.

Přímý nákup č. 4

Na pracovní poradě 27. 5. 2013 byl odsouhlasen přímý nákup síťové laserové tiskárny a 2 tonerů do sborovny pro využití k tisku vzdělávacích materiálů ve formě pracovních listů a dalších materiálů k DUMům vytvořených v rámci projektu Moderní školy Mšeno – odsouhlaseno pedagogickou radou ze 17. 4. 2013. Byl proveden průzkum trhu a stanoveny minimální parametry pro výběr.

2009.jpg