Hlavní stránka arrow Škola arrow ICT školy arrow E-learningový modul

E-learningový modul Tisk E-mail

V současné době s přechodem na Google Apps for Education (GAFE) je k dispozici odlehčené e-learningové prostředí pro vedení výuky v online prostředí - ClassroomCLASSROOM - výuka ICT na 2. stupni běží v této službě.

V průběhu školního roku 2008/2009 budou najíždět výuka v předmětech ICT v 6. a 7.roč., a volitelný předmět Informatika v 8. a 9.roč. na podporu Moodle, což je software pro tvorbu výukových kurzů v prostředí internetu.
Pro žáky vytvořím v tomto prostředí studijní materiály a sady zadání, které žáci budou svým vlastním tempem studovat z domova nebo využijí možnosti ranních či odpoledních hodin internetu ve škole, ale také plnit úkoly v určitých termínech či vypracovávat testíky k prověření samostudia. Samozřejmou součástí e-learningového modulu je elektronická komunikace.

V průběhu roku 2008 jsem nainstaloval Moodle a připravil všechny potřebné parametry ke spuštění. Náš modul jsem nazval SMOODLA a věřím, že žákům tento e-learning zatraktivní výuku a ukáže další možnosti využití fenoménu zvaného internet nejenom k ICQ, chatům a gamesám.

30.10.2008 - Teorie IT pro 9.ročník - spuštěn 1. kurz

6.11.2008 - Informatika pro 8.ročník - podpora výuky

SMOODLA - logo

Aktualizováno ( Čtvrtek, 12 prosinec 2019 )