Školní rok 2008/2009 Tisk E-mail

Po úspěšné loňské premiéře bylo vyvinuto paní ředitelkou J.Trunkovou a panem starostou M.Machem značné úsilí o pokračování přípravné třídy. Tato služba školy pro žáčky, kteří ještě potřebují velmi individuální péči, aby zvládli nesnadný vstup do vzdělávacího procesu, byla veřejností a rodiči kvitována s povděkem a označena za přínosnou a prospěšnou.

ALE ... úřednický šiml opět hlasitě zařehtal a podle litery zákona není důvod, proč ve Mšeně otevírat znovu přípravnou třídu. Poslanci neustále zdůrazňují v médiích podporu školství a vzdělávání je prioritou, ale v reálu - skutek utek....

Budeme doufat, že vládní a stranické garnitury konečně dostanou rozum a vytvoří zákony a podmínky, které posunou naše školství dopředu a ne jen o jakýsi krok stranou v podobě Rámcových vzdělávacích programů, které s tak velkou pompou oslavují za ohromný krok vpřed.

Aktualizováno ( Středa, 09 červenec 2008 )

Další >