Noční škola 7. třídy Tisk E-mail
Napsal Mgr. Martina Klementová

7. třída z neděle 16. 6. na pondělí 17. 6. 2013 měla noční školu. Sešli jsme se před školou a dali si nahoru do učebny hudební výchovy tašky. Každý přinesl nějakou buchtu, kterou nám potom paní Klementová dala na tácek, abychom jí snědli. K večeři byly kuřecí řízky s chlebem a salámové talíře. Taky nám tady pomáhala Adélka Kummerová, Jirka Buriánek, který nám pomáhal s přípravou na vystoupení a hlavní DJ byl Jára Matějka. Ten nám připravil skvělou diskotéku. Po diskotéce jsme šli nahoru do hudebky, kde jsme hráli hry. Po hrách jsme měli opět super diskotéku a na ní jsme připravili paní učitelce Klementové oslavu jejich narozenin. Měla tam balónky, foukačky a za dárek jsme jí dali šperky a kytici. Chvilku nám pokračovala diskotéka a šli jsme do hajan, ale protože nám se spát nechtělo, tak nám paní učitelka připravila ještě jednu hru na dobrou noc. Kluci a holky spali odděleně. Když jsme se ráno probudili, udělali jsme hygienu, rychlou snídani a šli jsme se učit. Moc jsme se nevyspali, ale i tak to bylo skvělé. Paní učitelka si to také chválila a užila si to tu s námi.

Kateřina Šestáková

2009.jpg