Hlavní stránka arrow Škola arrow ICT školy arrow ONfinity v Relax učebně

ONfinity v Relax učebně Tisk E-mail

19.3.2008 byly dokončeny poslední úpravy a testování nové učebny s interaktivní tabulí. Nejedná se o typickou dotykovou interaktivní tabuli (SmartBoard, ActiveBoard), ale o alternativu, která je plnohodnotnou náhradou. Zařízení ONfinity CM2 s příslušenstvím a dataprojektorem promění rovnou bílou plochu (např. zeď) v interaktivní tabuli. S polovičními pořizovacími náklady jsme získali interaktivní plochu s úhlopříčkou přes 3 metry.

Vše je připojeno do školní sítě (přístup k výukovým programům) a samozřejmě s přístupem k internetu.

Změna - Učebna je od roku 2016 situována ve 3.patře v nově otevřené relaxační místnosti, kam docházejí žáci všech tříd. Pro žáky to jistě bude vítaným zpestřením výuky a pro pedagogy nástroj pro zkvalitnění a modernizaci vyučovacího procesu.

Aktualizováno ( Čtvrtek, 12 prosinec 2019 )

2009.jpg