Den otevřených dveří Tisk E-mail

Den otevřených dveří ZŠ Mšeno - 8. června 2013

od 9.00 do 13.00 - prohlídka budovy a věže školy

Součást akce Na Kokořínsko s párou

V rámci akce na Kokořínsko s párou otevřela již tradičně v sobotu 8. června své dveře i mšenská základní škola.

Návštěvníci měli možnost nahlédnout do tříd 1. i 2. stupně, do školních družin, nebo třeba do ředitelny a školních dílen. Velkým lákadlem se stal výstup na věž školy, kde odborný výklad podal pan učitel J. Kůtek.

Mnoho z návštěvníků bylo bývalými žáky, a tak si oživili vzpomínky na svá školní léta.

Žáci z pěveckého a tanečního kroužku dokonce se aktivně zúčastnili programu na nádraží, kde probíhal hlavní program.

Děkujeme všem návštěvníkům a především těm, kteří koupí perníčku (upečeného cukrářským kroužkem naší školy) přispěli na naše školní konto „Povodně.“ Výtěžek společně s dalšími financemi bude předán jedné z vytopených škol, dnes již víme, že to bude MŠ v Hoříně.

Průběžné informace také na www.facebook.com/nakokorinskosparou.

Aktualizováno ( Úterý, 18 červen 2013 )