Menu Content/Inhalt

Šk.rok 2019/2020

Změny obsahu

Soutěž mladých cyklistů Tisk E-mail
Napsal Mgr. Hana Házová   

30. dubna se žáci naší školy již tradičně zúčastnili dopravní soutěže mladých cyklistů v Mělníce ve dvou kategoriích. Kategorie mladších žáků (Jana Podpěrová, Karolína Pavlíková, Jiří Maronczak, Filip Chochola) a kategorie starších žáků (Libor Ležal, Matouš Měšťan, Kateřina Šestáková, Pavlína Pavlíková).
Teoretická část soutěže obsahovala test ze znalostí pravidel provozu na pozemních komunikacích. Praktická část jízdu zručnosti na kole, jízdu podle pravidel provozu na pozemních komunikacích a poskytnutí první pomoci. Obě kategorie si vybojovaly 5. místo.


 

 
< Předch.   Další >
A+ | A- | Reset

Ankety

Naše škola

1928.jpg

Počet přístupů od 1.1.2008

Přístupů: 4546143
designed by www.madeyourweb.com