Rozsvícení vánočního stromu Tisk E-mail

SLAVNOSTNÍ ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU

2. 12. 2012 od 17 hodin na náměstí Míru

Rozsvícení stromku na náměstí

Neděle 2. prosince byla letos první adventní nedělí. Mšenské školy, město Mšeno a další organizace (DS) se rozhodly založit novou tradici – rozsvícení vánočního stromečku.

A tak se kolem páté hodiny odpolední začali scházet občané, aby byli přítomni při slavnostním rozsvícení stromku. Po úvodních slovech pana starosty a pana faráře Bártka, který stromku i novému náměstí požehnal, se stromek slavnostně rozzářil. Následovala vystoupení mšenských škol a na závěr vánoční atmosféru umocnil písněmi soubor Intermezzo.

Všechny organizace přispěly nejen kulturním programem, ale i občerstvením a drobnými dárečky. Sice nás trochu zklamala technika, ale „chybami se člověk učí“ a doufáme, že v příštích letech vypilujeme i technické detaily ke spokojenosti všech.

Všem, kteří se zúčastnili a všem, kteří se podíleli na přípravách, moc děkujeme.

Program:

• Historické tance
• Úvodní slovo starosty města
• Kulturní vystoupení mšenských škol MŠ, ZŠ, ZUŠ
• Koledy v podání členů Intermezza
• Drobné vánoční dárky pro každého
• Občerstvení a horké nápoje

Spolupořadatelé : MŠ, ZŠ, ZUŠ, T.J. Sokol Mšeno, Domov Seniorů

Aktualizováno ( Pondělí, 03 prosinec 2012 )

2009.jpg