Vystoupení bubeníků Tisk E-mail
Napsal Mgr. Martina Klementová

Bicí soubor Wild Sticks z Českých Budějovic přijel 31. 11. 2012 do naší základní školy, kde za ohromného burácení bicích nástrojů předvedl své umění. Žáci byli překvapeni, že se na bicí nástroje dají zahrát i moderní populární skladby bez doprovodu ostatních nástrojů. Na tento koncert bude v příštím pololetí navazovat druhá část, kde mladí bubeníci předvedou další bubenickou show se zapojením žáků.

„V Základní škole Mšeno se uskutečnil výchovný koncert mladých bubeníků z Českých Budějovic Wild Sticks. Program děti seznámil s různými bicími nástroji a s vojenskými pochody (např. španělský, francouzský nebo český pochod). Velkým překvapením pro nás byla populární skladba od Michaela Jacksona – Billie Jean. Koncert trval jednu vyučovací hodinu a všem se velmi líbil, zejména dívčí části publika. Na jaře se do mšenské školy tato skupina vrátí s dalším výchovným koncertem, na který se moc těšíme.“

napsala: Brigita Klementová - 8.A

2. vystoupení - 2. 5. 2013

Aktualizováno ( Pátek, 03 květen 2013 )

1928.jpg