Indiánská stezka - krajské kolo Tisk E-mail
Napsal Ing. Daniela Sobotková

Indiánská stezka - oblastní kolo 19. 6. 2012 v naučném středisku ekologické výchovy Kladno – Čabárna

Již po několikáté jsme na naší škole za přispění žáků devátého ročníku organizovali soutěž Indiánská stezka. Letošní školní kolo proběhlo v rámci dne dětí 1. června. Výherci postoupili do oblastního kola, které se opět konalo na Kladně. Vyrazili jsme v počtu dvanácti soutěžících: Jakub Zabilanský, Tomáš Kejha, Jana Podpěrová, Jana Součková, Petr Boháč, Filip Chochola, Kateřina Podpěrová, Veronika Zelenková, Lucie Stejskalová, Veronika Šestáková, Jaroslav Martínek, Libor Ležal. Letos nám počasí vůbec nepřálo, jak ve školním, tak v oblastním kole. Ale tím byla cesta dobrodružnější a všichni se o to raději vraceli do cíle. Jako vždycky jsme si kromě vědomostních otázek vyzkoušeli i své dovednosti (stavění stanů, střelbu z praku a z luků, plížení, uzlování atd.) Nejúspěšnější z naší výpravy byly mladší dívky Kačka Podpěrová a Verča Zelenková, které získaly bramborovou medaili za 4. místo. Všem členům výpravy děkuji za odvahu a těším se na další ročníky.

Aktualizováno ( Pátek, 06 červenec 2012 )

2009.jpg