Jinolice - 8. třída Tisk E-mail

20. - 22. 6. 2012

Nakonec vše dobře dopadlo.

Po krásné, ale dusné středě, kterou osmáci strávili vycházkou po okolí Mšena a cestou do kempu u Jinolických rybníků, kde se také hned vykoupali, přišel večer a zlověstné mraky se začaly stahovat nad údolí pod Prachovskými skálami. Těsně po půlnoci začala bouřka a pro většinu žáků to byla první noc ve stanu v takovýchto podmínkách. Velmi brzo se někteří na vlastní kůži přesvědčili, že do stanů může zatékat, obzvláště když zdatně prší tři hodiny.

Dočkali jsme se rána a vylezlo i sluníčko, a tak mokré věci proschly. Odpoledne vyrazili žáci směr Jičín, kde jejich kroky směřovali do aquaparku. Cestou necestou, polem nepolem, utrmácení a vyhládlí jsme se vrátili včas k věčeři. V pátek bojovali někteří se zákeřnými stany, které nešly sbalit, ale nakonec se povedlo a po obědě se všichni vydali k domovu.

Aktualizováno ( Pátek, 06 červenec 2012 )

1928.jpg