Noční škola - 6. tř. Tisk E-mail

4. 5. - Noční škola 6. třídy

Karolína Pucholtová napsala:
„V noci ze 4. 5. na 5. 5. 2012 jsme přespali ve škole. Sraz jsme měli v 18:00 před školou, potom jsme si dali věci do školy a ubytovali se. Po chvíli jsme už na sále tancovali a pak jsme v učebně hudební výchovy kreslili obří třídní obraz, kde každý nakreslil něco o naší třídě. Když jsme to dokreslili, šli jsme zase na sál. Někdo tam tancoval hip hop, kluci dělali přemety. Poté jsme šli zase nahoru do třídy a dělali jsme další úkol potmě se svíčkou o dobru a zlu. Paní učitelka Klementová nám přečetla příběh o dobru a zlu. Po přečtení jsme měli na tmavý a bílý papír obkreslit ruce, do tmavé jsme měli napsat naše temné stránky a do bílé co je na nás dobrého. Když jsme to dodělali, šli jsme opět tancovat. Závěrečná hra byla relaxace vleže ve spacácích při hudbě s vyprávěním paní učitelky Klementové. Pár z nás při relaxaci usnulo. Před spaním, jsme se podívali na film Červená Karkulka, když skončil, šli jsme spát. Ráno jsme vstali přibližně v 8:00 a nasnídali se. Potom jsme šli na sál do kruhu, každý řekl, co se mu líbilo a jeli jsme domů s novými zážitky.“

Aktualizováno ( Středa, 13 červen 2012 )