Dopravní soutěž - opět postup! Tisk E-mail
Napsal Mgr. Hana Házová

16. května se žáci naší školy již tradičně zúčastnili dopravní soutěže mladých cyklistů v Mělníce. Letos však ve dvou kategoriích. Kategorie mladších žáků (Kateřina Podpěrová, Lucie Vašíčková, Lukáš Syrový, Ondřej Kovář) a kategorie starších žáků (Karolína Dlouhá, Veronika Šestáková, Ondřej Kolumpek, Adolf Živný).

Teoretická část soutěže obsahovala test ze znalostí pravidel provozu na pozemních komunikacích. Praktická část jízdu zručnosti na kole, jízdu podle pravidel provozu na pozemních komunikacích a poskytnutí první pomoci. Obrovskou snahou, pílí a spoluprací si mladší žáci vybojovali 1. místo a postupují do krajského kola konaného 11. – 12. června v Příbrami a starší žáci se umístili na krásném 4. místě. Mladší žáci tak navázali na úspěchy z předchozích let 2010 a 2011, kdy se také postupovalo do krajského finále.

Gratulujeme!!!

11. - 12.6. v Příbrami pěkné 6. místo

Aktualizováno ( Úterý, 12 červen 2012 )