Přednáška o Indii Tisk E-mail

Ve středu 2. 5. zavítal opět mezi naše žáky 7. a 8. třídy pan Tomáš Kubeš (cestovatel a fotograf), který v naší škole měl již dvě úspěšné povídání o Africe. Žáky poutavě seznámil s fotografiemi z míst, které navštívil a velmi zajímavě komentoval indický způsob života, který je tak odlišný od našeho. Přiblížil žákům způsoby života v různých státech Indie, zvyklosti tamních obyvatel, kontrasty, které tyto velmi chudé oblasti nabízejí pro bílé návštěvníky připravuje.

Žáci byli spokojeni, že se dozvěděli spoustu zajímavých a autentických informací od přímého účastníka. Další informace od pana Kubeše je možno získat na jeho webových stránkách a stránkách časopisu Koktejl, kam pravidelně publikuje zážitky ze svých cest po světě.

1928.jpg