Testování 9. třídy Tisk E-mail

V rámci projektu „Diagnostika stavu znalostí a dovedností žáků se zaměřením na jejich rozvoj“ proběhlo ve škole již podruhé testování žáků 9. třídy a v květnu čeká obdobný balík testů také žáky 5. třídy.

Projekt nabízí diagnostiku dovedností žáků 5. a 9. tříd základních škol formou elektronického testování a poskytnutí okamžité zpětné vazby žákům v těchto předmětech: český jazyk, matematika, anglický jazyk a  přírodovědné předměty. Po vypracování testů žáci viděli své výsledky a po vyhodnocení každý žák obdrží zprávu a doporučení dalších čiností, které povedou ke zlepšení jejich výsledků.

Cílem projektu je zlepšení výsledků žáků, nikoliv pouze získání informací o aktuálně dosahovaných výsledcích.

10. 2. - Kvalita školy - testování stavu znalostí a dovedností žáků 9. třídy na ZŠ Mšeno (předměty: Čj. Ma, Aj a přírodovědné), tedy testování obsáhlejší než připravované Srovnávací testy MŠMT z Čj, Ma a Aj, které budou v letošním roce poprvé celorepublikově spuštěny na všech ZŠ.

Aktualizováno ( Neděle, 12 únor 2012 )

skola_kvet2.jpg