Změny obsahu

Úspěchy malých šachistů Tisk E-mail
Napsal Administrator

Podzimní rošáda

V sobotu 12. listopadu se dva naši žáci zúčastnili šachového turnaje v Mladé Boleslavi. Turnaj Podzimní rošáda je zároveň předkolem krajského přeboru jednotlivců v šachu. Pro mšenské hráče královské hry to bylo velmi úspěšné vystoupení. V kategorii HD 12 se umístili - J. Maronczak (3. tř.) na vynikajícím 3. místě a Š. Dvorščík (4. tř.) na 7. místě z více jak 20 účastníků.

Okresní a krajské kolo družstev

30. listopadu 2011 se oslabený tým šachistů (pouze tři - Š. Dvorščík, J. Maronczak a J. Martínek) vydal na okresní kolo soutěže čtyřčlenných družstev ZŠ v kategorii mladší žáci. Kluci bojovali statečně a skončili na 2. místě a zajistili si postup do krajského kola, které se konalo 14. 12. 2011 opět v Neratovicích. Ani v krajském kole se chlapci neztratili (trojici doplnil M. Kos) a vybojovali slušné 8. místo z 12 nejlepších družstev mladších žáků ve Středočeském kraji.

Aktualizováno ( Čtvrtek, 15 prosinec 2011 )