Stříbrné dívky Tisk E-mail
Napsal Bc. Milada Křížová

Naše dívky přivezly stříbro

Ve středu 7. 11. jsme se účastnily floristické soutěže na Zahradnické škole v Mělníku. Reprezentovaly nás dívky z deváté třídy (Nikol Semiánová, Johanka Borecká a Bára Bátovičová). Celkem soutěžilo 17 dívek z různých škol z Mělníka a okolí. Jejich úkolem bylo samostatně z přiloženého materiálu vytvořit vánoční svícen a každá ho měla dozdobit podle své fantazie. Všechny dívky dokázaly výborně zúročit svoji kreativitu a svícny, které vznikaly, byly jeden hezčí než druhý. Pro porotu muselo být hodně těžké vybrat pouze tři nejzdařilejší.
Při vyhlášení výsledků jsme se dozvěděly, že druhé místo získala jedna z našich dívek - Nikol Semiánová - a ostatní obdržely drobné odměny. Velkou radost měly i z toho, že si své svícny mohly odvézt s sebou a pochlubit se s nimi. Jsme rády, že jsme se mohly této akce zúčastnit a těšíme se na příště.

2009.jpg