Menu Content/Inhalt

Šk.rok 2019/2020

Změny obsahu

Pexesiáda Tisk E-mail
Napsal Mgr. Renata Kůtková   

Pexesiáda

V polovině listopadu jsme vyhlásili na naší škole 1. ročník pexesiády. Zájem byl nečekaný. Přihlásilo se 60 dětí z 1. stupně, zastoupeny byly všechny třídy. Výhodou hry pexeso je, že ji mohou hrát společně žáci různých věkových kategorií. A zajímavé je, že mnohdy vyhrávají právě ti mladší nad staršími. Důkazem je i výsledné finále, které proběhlo v pátek 2. prosince 2011. Na stupních vítězů skončily 3 dívky.

III. místo Eliška Bláhová, II. místo Anička Machová(obě z druhé třídy) a vítězkou se stala Anička Jiranová z I.A.

Ještě jednou srdečně gratulujeme a už teď se těšíme na další ročník této soutěže.

Renata Kůtková


 

 
< Předch.   Další >
A+ | A- | Reset

Ankety

Naše škola

skola_kvet2.jpg

Počet přístupů od 1.1.2008

Přístupů: 4546020
designed by www.madeyourweb.com