Greg Hancock a Ája Tisk E-mail
Napsal Mgr. Zdenek Dvořák

Facebook není jen nepřítel

Na konci září se v našem městě uskutečnilo finále extraligy v ploché dráze, ve kterém změřili své síly týmy PDK Grepl Mšeno a ZP Pardubice.

Televizní hvězdou nebyl novopečený mistr světa Greg Hancock startující za místní celek, ale žákyně naší školy, Ája Vaňková. Proč?

Před měsícem společně napsala tomuto světoznámému sportovci prostřednictvím Facebooku krátkou zprávu v angličtině. Nejenže ji čekala srozumitelná odpověď, ale i možnost učinkovat v dokumentárním pořadu zachycující jeho bohatou a dlouholetou kariéru.

Dodejme také, že se k aktivitě Ájy připojili i další spolužáci, přičemž jim jednotlivě Greg odpověděl. Je obdivuhodné, že si tento sportovec s milióny příznivců na celém světě našel čas na žáky naší školy. O jeho hezkém postoji se Ája zmínila ve svém televizním vystoupení pro Českou televizi v pořadu Jany Niklové.

Zatím není znám datum vysílání pořadu o Gregu Hancockovi. Doufáme, že však brzy naší televizní hvězdu uvidí diváci v celé republice.

Zdenek Dvořák - třídní učitel

Greg Hancock Aja

Aktualizováno ( Úterý, 18 říjen 2011 )

2009.jpg