Slavnostní zakončení Tisk E-mail

Nastal den D a děti vyrazily naposledy do školy. Většina z nich si připravila na tento slavnostní okamžik nějaké to vystoupení, a tak nabitý školní sál se často rozezněl potleskem jako odměnou za jejich snažení. Program byl pečlivě secvičen a jednotlivá čísla se rychle střídala. V krátkých vstupech poděkovala paní ředitelka Všem, kteří se podílejí na chodu školy a popřála žákům příjemné prázdniny. Byly také vyhodnoceny sběračské soutěže a předány individuální ocenění. Vše nezadržitelně spělo k tradičnímu vyvrcholení posledního dne, a tím je slavnostní nástup a vyřazení žáků devátých ročníků z řad žáků ZŠ Mšeno. Některé dívky se neubránily slzám dojetí a rodiče se snažili zachytit tyto významné chvíle svých ratolestí na čipy fotoaparátů či kamer. Po závěrečných písních se žáci rozešli do tříd, kde obdrželi výsledky svého ročního snažení.

Ještě pár schodů a pak ... hurá jsou tu prázdniny!!!

skola_kvet2.jpg