Turnaj v malé kopané Tisk E-mail

V úterý po velikonočních prázdninách odjel školní tým na turnaj v malé kopané na Mělník. V úvodním zápase porazili naši žáci tým ZŠ Jungmannovy sady (pozdější finalista) 1:0. Ve druhém utkání se ZŠ D. Beřkovice se začal rýsovat smolný scenář turnajové cesty našeho týmu. Tři nastřelené tyče, několik tutovek před soupeřovou brankou, ale konečný výsledek 0:0, což připravilo naše fotbalisty o postup do semifinále. V závěrečném zápase zaspali naši hráči v úvodu, a ke konci již nezbývali síly na otočení výsledku, a prohráli s pozdějším vítězem turnaje - ZŠ Seifertova 1:3. Náš tým odjížděl trochu zklamaný, ale podal bojovné výkony a dobře reprezentoval ZŠ.

Soupiska ZŠ Mšeno:

V. Valenta, M. Chodúr, K. Boček, V. Červinka, T. Píč, J. Novák, D. Šesták a K. Dlouhá

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

Malá kopaná - základní kolo ZŠ

Pořadatel: Dům dětí a mládeže Mělník

Termín a místo konání: 26. 4. 2011 – fotbalové hřiště FC Beck

Účast: 8 družstev

1. místo - ZŠ Seifertova Mělník

2. místo - ZŠ Jungmannovy sady Mělník

3. místo - ZŠ Pšovka

4. místo - ZŠ J. Matiegky Mělník

5. místo - ZŠ Mšeno

6. místo - ZŠ Liběchov

7. místo - ZŠ ZŠ Dolní Beřkovice

8. místo - ZŠ Byšice

Do okresního kola postupuje družstvo umístěné na 1. místě, které se koná 11.5.2011 v Kralupech.

Aktualizováno ( Čtvrtek, 28 duben 2011 )