Africká mozaika Tisk E-mail

Ve středu 27. 4. zavítal mezi žáky 7. a 8. třídy pan Tomáš Kubeš (cestovatel a fotograf), který několikrát navštívil Afriku a také tam 4 roky žil. Žákům připravil zajímavé povídání s fotografiemi o místech, která navštívil a příliš se o nich v civilizovaném světě neví. Přiblížil žákům způsoby života v různých částech černého kontinentu, zvyklosti tamních obyvatel, kontrasty, které nejchudší kontinent pro bílé návštěvníky připravuje. Žáci byli spokojeni, že se dozvěděli spoustu zajímavých a autentických informací od přímého účastníka expedice do Srdce Afriky (o projektu, foto a videa). Další informace od pana Kubeše je možno získat na jeho webových stránkách a stránkách časopisu Koktejl, kam pravidelně publikuje zážitky ze svých cest po světě.

Aktualizováno ( Středa, 27 duben 2011 )