Expediční kamera Tisk E-mail

V pondělí 4. dubna byl pro žáky připraven výběr z filmů festivalu Expediční kamera 2011, který proběhl tuto sobotu i ve Mšeně. Žáci 2. stupně se přesunuli do mšenské sokolovny, kde je přivítal starosta města Mšena p. Mach, který zabezpečoval celou projekci.

Žáci viděli 3 filmy vybrané z nabídky 9 soutěžních snímků, které pro rok 2011 vybrala festivalová porota.

1) Projekt Kačkar - film o vodácké expedici a extrémním kajakářství v tureckém pohoří Kačkar.

2) Sám ve stěně (Alone on the Wall - film byl v angličtině s titulky) - Alex Honnold zdolává stěny bez lana a bez šance na přežití v případě pádu. Tento film naše žáky zaujal nejvíce.

3) Brahmaputra - film o první české expedici na extrémně obtížné peřeje a prvosjezd jedné z největších řek.

Aktualizováno ( Pondělí, 04 duben 2011 )

skola_kvet2.jpg