Hlavní stránka arrow Aktuality + foto arrow Archiv - šk.rok 2010/2011 arrow Práce na novém školním hřišti

Práce na novém školním hřišti Tisk E-mail

V pondělí 28. 2. 2011 byly na hřišti za školou obnoveny pozemní práce na úpravě terénu pro výstavbu nového sportovního areálu.

Počasí v první polovině března nešetřilo sluníčkem a příznivými teplotami, a tak výstavba nového hřiště pokračovala rychlým tempem – srovnávání a hutnění podloží, meliorační práce a začíná se rýsovat podklad pod atletický ovál a víceúčelové hřiště. V závěru března se objevily sloupy pro budoucí oplocení vnitřního víceúčelového hřiště a a začaly hlavní přípravy na finalizaci podkladu pod umělý povrch.

V dubnu pokračovaly úpravy povrchu a byly položeny dvě asfaltové vrstvy pod umělý povrch. Kolem oválu a vnitřního hřiště proběhlo urovnání terénu a výsev trávy.

V květnu byla zahájena pokládka umělého povrchu a byly prováděny závěrečné úpravy ploch. V pátek 13. 5. začalo lajnování hřišť a běžeckého oválu. Výstavba by měla být dokončena do 31.5.2011.

Slavnostní otevření - 1. 6. 2011

Zahájení prácí v listopadu 2010

Aktualizováno ( Pondělí, 06 červen 2011 )

skola_kvet2.jpg