Florbalová liga pro 1. stupeň Tisk E-mail
Napsal Mgr. Zdenek Dvořák

Finálový turnaj - konečné 7. místo ze 17 účastníků.

14. 4. 2011 byly na programu závěrečné finálové boje Florbalové ligy, kam se probojovali i naši florbalisté. Ve čtvrtfinálovém zápase pravdy prohráli smolně se ZŠ Byšice 1:2 a naděje na boje o medaile byly ztraceny. V dalším zápase utrpěli naši hráči debakl od ZŠ Libiš 2:10. Až teprve v konečném utkání o 7. místo se jim podařilo zvítězit nad týmem V. Borku-dívky 3:0. Našim nejúspěšnějším střelcem byl opět J. Najman se 4 zásahy.

Cesta mezi 8 nejlepších:

1. kolo:

Ve čtvrtek 13. 1. byl zahájen prvním kolem 1. ročník regionální Florbalové ligy ZŠ Mělnicka pro žáky 1. stupně. Naši florbalisté se v úvodních zápasech neztratili a připsali si dvě vítězství a porážku (s favoritem soutěže). Všichni hráči bojovali a zaslouží pochvalu, zejména pak agilní střelec M. Měšťan a výborný brankář D. Macek.

ZŠ Mšeno - ZŠ Byšice 2:0 ... Měšťan 2

ZŠ Mšeno - ZŠ V. Borek-dívky 3:1 ... Měšťan 2, Kos

ZŠ Mšeno - ZŠ Matiegky Mělník 2:6 ... Kos 2

2. kolo

Ve 2. kole byl náš tým opět 2x vítězný a závěrečná porážka se suverenním Obříství vrátila chlapce zase na zem.

Střelci ZŠ: M. Měšťan 8, J. Najman 4, J. Librcait 3, A. Pohlodka a Š. Beer.

ZŠ Mšeno - ZŠ V. Borek-dívky 9:0

ZŠ Mšeno - ZŠ Matiegky Mělník B 7:2

ZŠ Mšeno - ZŠ Obříství 1:10

3. kolo

24. února bylo na programu vložené 3. kolo, které nebylo již tak úspěšné a naši žáci odešli z obou zápasů poraženi (2:5 a 4:5)

24. 3. se odehraje 4. kolo. Nejlepší týmy postoupí do závěrečného play-off.

4. kolo

V závěrečném kole potřebovali naši malí florbalisté jedno vítězství k jistotě postupu do dalších bojů. V obou vyrovnaných zápasech nakonec získali pouze bod za remízu, a tak o postupu rozhodnou ještě dohrávky odložených zápasů.

Střelci: J. Najman 5, J. Kříž

ZŠ Mšeno - ZŠ Matiegky Mělník B 4:4

ZŠ Mšeno - ZŠ Obříství 2:4

Aktualizováno ( Čtvrtek, 14 duben 2011 )