Hlavní stránka arrow Aktuality + foto arrow Archiv - šk.rok 2007/2008 arrow Regionální kolo Indiánské stezky

Regionální kolo Indiánské stezky Tisk E-mail
Napsal Ing. Daniela Sobotková

Dne 3. 6. 2008 v Kladně v areálu ZŠ a MŠ Jiráskova Kladno-Švermov se konalo regionální kolo pro Středočeský kraj soutěže zaměřené na ochranu přírody a památek, na tábornické a turistické dovednosti. Soutěží se ve čtyřech kategoriích a zvlášť chlapci a dívky. Dvojice soutěžících probíhají na čas trasu v přírodě značenou fáborky a po cestě plní různé tábornické úkoly a odpovídají na otázky přírodovědné i o našich kulturních památkách. Naši školu reprezentovaly vítězné dvojice ze školního kola. I když starším kategoriím nepřálo počasí a na trase je zastihl déšť, všichni soutěž zdárně dokončili.

Umístění našich soutěžících:
Nejmladší dívky: 1. místo: Marie Machová, Kateřina Šestáková
Nejmladší chlapci: 8. místo: Jacob Najman, Aleš Macák
Mladší dívky: 9. místo: Kristýna Kůtková, Monika Suchochlebová
Mladší chlapci: 3. místo: Jiří Novák, Miloslav Švanda
Starší dívky: 8. místo: Jana Podráská, Markéta Stejskalová
Starší chlapci: 9. místo: Vít Červinka, Michal Takacz

Aktualizováno ( Čtvrtek, 10 červenec 2008 )

2009.jpg