Mladý Demosthenes Tisk E-mail
Napsal Mgr. Hana Dusílková

MLADÝ DEMOSTHENES

4. ročník celostátní soutěž v umění komunikace. Projekt je zaměřen na zdokonalení výuky umění veřejného projevu, prohloubení a porovnání komunikačních dovedností cílové skupiny.

Účastníci školního, regionálního a krajského kola soutěží v monologu na libovolné téma.

21. a 22. 12. 2010 proběhla na naší škole základní kola ve 2 věkových kategoriích: mladší a starší.

V mladších se zúčastnili tito soutěžící: Prchlá Z., Klementová B., Kříž J. a Vašíček M., kteří předvedli minutové monology. Porota výkony posoudila a za vítěze vyhlásila Jaroslava Kříže ze 6. třídy. V kategorii starších své minutové výstupy předvedli: Vojtičková E., Procházková H., Stejskalová V., Podráská H. a Vysloužil D.. Vítězem školního kola se stala Veronika Stejskalová z 9.B.

Vítězové postoupili do regionálního kola, které se koná 25. ledna 2011.

Aktualizováno ( Pátek, 24 prosinec 2010 )

1928.jpg