Ozdravný pobyt v Itálii Tisk E-mail
Napsal Mgr. Hana Nečasová

Ozdravný pobyt v Bibione

Ve dnech 27.5.-5.6. jsme se vydali s několika dětmi naší základní školy na ozdravný pobyt do italského letoviska v Bibione.
Po celou dobu našeho pobytu bylo nádherné počasí, sluníčko svítilo, moře bylo překvapivě teplé, a tak děti každý den řádily v mořských vlnách, stavěly hrady na pláži a nebo se vyhřívaly na sluníčku a opalovaly se.
Podnikli jsme celodenní výlet do zábavného parku zvaný Guliverlandia, kde si děti mohly vyzkoušet všechny atrakce, také měly možnost navštívit cirkusové představení a vystoupení lachtanů. V Bibione jsme navštívili nedaleký Lunapark a tradiční italské trhy. Den Dětí jsme oslavili projížďkou na vyhlídkových kolech, ochutnali jsme výbornou pizzu a ještě lepší zmrzlinu. Domů jsme odjížděli krásně opálení se spoustou nevšedních zážitků.

Aktualizováno ( Čtvrtek, 10 červenec 2008 )

1928.jpg