Florbalové turnaje na Mělníku Tisk E-mail

Datum konání:

dívky: úterý 23. 11. 2010 v 10:00 hod. BIOS hala Mělník
chlapci: středa 24.11.2010 v 8:00 hod. ISŠT Mělník

Hrací systém: Hrací doba a systém soutěže bude určen podle počtu přihlášených družstev na místě. Hraje se 3 + 1.

Pravidla: Hraje se podle pravidel florbalu. Systém hry a hrací doba bude určena dle počtu přihlášených družstev.

Postup: Vítězné družstvo dívek a chlapců postupuje do okresního finále, které se koná v Neratovicích 1. 12. 2010.

Dívky - 3. místo

Děvčata se v konkurenci mělnických škol konečně prosadila a ve velmi vyrovnaných utkáních bojovala o postup až do samého závěru. Jejich kombinační hra si vysloužila i slova uznání od soupeřek a rozhodčích. Po loňském učinkování je to posun dopředu a dívky, které zdobí vždy bojovnost, hrály tentokrát soustředěně i v obraně, o čemž svědčí pouhé dva inkasované góly. Všem hráčkám gratulujeme k umístění a přejeme hodně dalších sportovních úspěchů!

ZŠ Mšeno - Gymnázium J. Palacha ... 2:0 - Podráská H., Stejskalová K.

ZŠ Mšeno - ZŠ Jungmannovy sady ... 0:0

ZŠ Mšeno - ZŠ Pšovka ... 1:0 - Dlouhá K.

ZŠ Mšeno - ZŠ Seifertova ... 1:2 - Klučinová J.

Tabulka:

1. Pšovka 4 3 0 1   6 b.
2. Seifertova 4 2 1 1 lepší skóre 5 b.
3. Mšeno 4 2 1 1 4 : 2 5 b.
4. Jungm. sady 4 1 2 2   4 b.
5. Gymnázium 4 0 0 4   0 b.

Soupiska dívek ZŠ Mšeno:

Nečasová M., Gurvayová M., Klučinová J., Dlouhá K., Podráská H., Laudová H., Stejskalová V., Stejskalová K.

Chlapci - 5. - 7. místo

Chlapcům se nepodařilo navázat na povedené výkony dívek. Sehráli smolná utkání, která vždy rozhodla jediná branka ve 2. poločase - bohužel v naší síti. Turnaje se zúčastnilo 7 mužstev. Naši hoši postupně odešli poraženi 0:1 se ZŠ Jungmannovy sady, ZŠ Seifertova a Gymnáziem Mělník.

Soupiska chlapců ZŠ Mšeno:

Novotný L., Červinka V., Vysloužil D., Boček K., Chodúr M., Valenta V., Mašek P., Šperl M.

Aktualizováno ( Čtvrtek, 25 listopad 2010 )

1928.jpg