Bakaláři - změna hesel Tisk E-mail

Vážení rodiče,
z bezpečnostních důvodů dochází 18. - 19. 10. 2010 ke změně Vašeho přístupového hesla do Bakalářů (www.zsmseno.cz nahoře odkaz Bakaláři, vstup do elektronické žákovské). Toto heslo Vám donese Vaše dítě od svého třídního učitele, zároveň i žáci obdrží svá nová přístupová hesla. Potvrďte, prosím, podpisem na návratce přijetí hesla.
Pokud odkaz ve Vašem prohlížeči nefunguje, máte zřejmě nastavena přísnější pravidla na firewallu nebo antivirovém programu (nepovolí komunikaci na portu 3128), nebo Váš poskytovatel připojení má tento port zakázán. (Vstup do Bakalářů je určen pro rodiče a žáky 2. až 9. ročníků ZŠ)

Dále bychom chtěli požádat rodiče všech našich žáků o svolení zveřejňovat práce Vašeho dítěte a fotografie z akcí, kterých se účastnilo Vaše dítě na nástěnkách, výstavkách, v regionálním tisku a webové prezentaci školy na adrese http://www.zsmseno.cz za účelem zpravodajství o dění na škole.

2009.jpg