Školní výlet - 6.B+8.B Tisk E-mail

Dne 21.5. - 23.5. jela 8.B a 6.B pod vedením paní učitelky Sobotkové a Křížové vlakem na Křivoklát. Nejdříve jsme se sešli v 8:00 na Mšenském vlakovém nádraží. Poté co jsme sem všichni dorazili, nastoupili jsme do vlaku a jeli jsme směr Mladá Boleslav - Praha - Beroun - Křivoklát. Tahání tašek a batohů z vlaku do vlaku nás velmi vyčerpalo. Došli jsme konečně do areálu Kolečko a všichni byli rádi, že můžou ze zad sundat ty těžké batohy. Rozdělili jsme si pokoje, zabydleli jsme se a vyrazili ještě na hrad Křivoklát. Prohlídka utekla jako voda a vrátili jsme se zpět do kempu na výbornou večeři. Večerku jsme měli kolem 23:00 hod. Ráno nás opět čekala výborná snídaně a dlouhá tůra po naučné stezce Brdatka. Mnozí se zase těšili na vynikající oběd, potom jsme si hráli různé hry a také jsme uspořádali tenisový turnaji, do kterého se zapojila i paní učitelka Křížová, ale nakonec ho celý vyhrál Vráťa Labuť. Večer nám ještě uspořádali holky z 6.třídy malou diskotéku a potom jsme šli všichni spát, protože nás čekal dlouhý pěší výlet po stopách Oty Pavla. Navštívili jsme muzeum a pan převozník nás převezl přes řeku a na zpáteční cestu šel s námi a ukázal nám zkratku, abychom stihli vlak domů. Rozloučili jsme se s majiteli kempu a utíkali na vlak, aby nám neujel. Nastoupili jsme do vlaku a hurááááááá domu. Všem se výlet líbil.

Jana Plašilová 8.B

Aktualizováno ( Čtvrtek, 10 červenec 2008 )

1928.jpg