Noční ŠD2 Tisk E-mail
Napsal Magda Vaňková

Z pátku 8.října na sobotu 9.října se uskutečnila noční družina ŠD2. Sešli jsme se v 18.30 h a celý večer nás provázel skřítek Poškolníček. Tento skřítek pro nás připravil po ztemnělé škole úkoly při svíčkách, objednal p. uč. Kindla do učebny HV, kde jsme si zasoutěžili ve zpěvu a při kytaře hezky zazpívali, v učebně ČJ jsme si zahráli Bingo, v učebně VV jsme skřítka Poškolníčka malovali. Ve školní kuchyňce pro nás připravil chutnou večeři-kuřecí steak s hranolkami, pak následovala stezka odvahy ke kostře a noční prohlídka věže. Na sále nám skřítek připravil diskotéku, hru mumie, tanec s míčky a jiné hry.

Potom jsme hledali poklad, který skřítek schoval u p. ředitelky v ředitelně. Ráno nás skřítek pochválil za vzorné chování a už tu pro nás byli rodiče. Celý večer jsme trávili nejen se skřítkem, ale také s p. ředitelkou J.Trunkovou a vychovatelkou M. Vaňkovou.

Aktualizováno ( Pondělí, 11 říjen 2010 )

skola_kvet2.jpg