Slavnostní zahájení šk. roku Tisk E-mail

Prázdniny rychle utekly a je tu nový školní rok 2010/2011.

1. září zamířili odpočatí žáci opět do školních lavic. Pro ty nejmenší - prvňáčky to byl však den velmi významný. Za doprovodu svých rodičů poprvé usedli do lavic budovy, kde budou nasávat vědomosti a školní atmosféru dalších devět let.

Tento první krok se jim snažili trochu odlehčit v krátkém programu na sále starší spolužáci a učitelé. V úvodním proslovu paní ředitelka přivítala všechny v novém školním roce a seznámila je se změnami, které se udály o prázdninách v budově školy. Poté vystoupilo dřevěné pěvecké duo, zatančila děvčata z tanečního kroužku a zacvičila čtveřice malých karatistů. Učitelé zazpívali a dramaticky ztvárnili připravenou píseň Vzdělání. Na závěr programu nastoupili všichni prvňáčci pod jeviště a byly jim předány šerpy na památku. Za pomoci svých třídních učitelek slavnostně složili slib a ...

... nový školní rok byl zahájen!!!

Aktualizováno ( Pondělí, 20 září 2010 )